מחירי קרקעות בישראל

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר כבר היום

כולנו מחפשים אחרי השקעות שונות ותחום הנדל"ן הוא אחד התחומים הבולטים והמשתלמים ביותר. חיפוש אחר קרקעות צריך לכלולכולנו מחפשים אחרי השקעות שונות ותחום הנדל"ן הוא אחד התחומים הבולטים והמשתלמים ביותר. חיפוש אחר קרקעות צריך לכלול בתוכו הרבה מידע, בין היתר בהתאם למיקום הקרקע, מחירי קרקעות בישראל בתוכו הרבה מידע, בין היתר בהתאם למיקום הקרקע, מחירי קרקעות בישראל, החברה או האדם מולו אנחנו מבצעים את העסקה וכל התהליך להפשרת הבנייה אם יש צורך. היתרון שלנו בארץ הוא שיש היצע רחב של קרקעות בכל רחבי הארץ וכיום, רוב האזורים האלה עומדים מול פיתוח אדיר. לכן, השקעות כיום בתחום הנדל"ן הינן בעלות פוטנציאל עצום בשנים האחרונות. תוכלו לרכוש קרקע בכ-100,000 ש"ח ועוד כמה שנים הסכום הזה יכפיל וישלש את עצמו.

איך יודעים מה המקום הנכון להשקעה?

חיפוש אחר מחירי קרקעות בישראל יכול להיות לצורך השקעה, אך לעיתים גם מדובר על קרקע עליה אנחנו רוצים לבנות את הבית שלנו.חיפוש אחר מחירי קרקעות בישראל יכול להיות לצורך השקעה, אך לעיתים גם מדובר על קרקע עליה אנחנו רוצים לבנות את הבית שלנו. רכישת קרקע מאשר מבנה קיים היא הרבה יותר זולה, בין אם מדובר על מרכז הארץ ובין אם מדובר על כל מקום אחר. עם זאת, כאשר אנחנו רוצים לרכוש קרקע לצורך השקעה חשוב להבין דבר אחד חשוב – מדובר על השקעה לטווח הארוך. את התוצאות אתם לא תראו תוך שנתיים ברוב המקרים, אלא ייתכן וייקח גם עשור ומעלה. לכן, אם אין לכם את הסבלנות להמתין לעליית ערך המגרש שלכם, תחום השקעות זה אינו עבורכם. שימו לב, ניתן לרכוש קרקע שהיא עדיין נמצאת בסטטוס חקלאי, משמע היא עדיין לא מיועדת למבני מגורים ולכן, כחלק מהתהליך לאחר הרכישה יהיה עליכם להכשיר את הקרקע לבניית מגורים. היתרון בבחירה הזאת הוא שהמחיר יהיה נמוך יותר באופן משמעותי מכיוון שהקרקע אינו הופשרה. מצד שני, אתם יכולים גם לרכוש קרקע שכבר סיימה את התהליך ומוכנה לבנייה, המחיר יהיה גדול יותר וההשקעה שלכם היא פחות לטווח הארוך. קרקעות חקלאיות אשר הופשרו יכולות לגלם לתוכן פוטנציאל רווח אדיר של מאות אחוזים, אך הסיכון גבוה.

 

מהו הסכום שיש לכם להשקיע?

השקעות בתחום הנדל"ן לא מחייבות אותנו להחזיק במיליוני שקלים, להפך. תחום הנדל"ן ומיוחד רכישת קרקעות פתוחה בפני קהליםמחירי קרקעות בישראל יכולים לנוע בטווח מאוד רחב ולהתחיל ממחירים מאוד נמוכים של כמה עשרות אלפי שקלים לקרקע שאינה הופשרה. צעירים יותר שעדיין אין להם הון משמעותי. מחירי קרקעות בישראל יכולים לנוע בטווח מאוד רחב ולהתחיל ממחירים מאוד נמוכים של כמה עשרות אלפי שקלים לקרקע שאינה הופשרה. לכן, גם משקיעים מתחילים עם הון עצמי צנוע יוכלו לבצע השקעות כאלה. מצד שני, אם יש לכם סכום גדול יותר אתם יכולים להשקיע באופן בטוח יותר.

כמובן, יהיו מקרים בהם אתם תצטרכו להמתין כמה שנים טובות. כאשר אתם מגיעים עם סכום כלשהו, יהיו חברות נדל"ן אשר יוכלו להעניק לכם ליווי מקצועי ואף לעזור במימון של עד 50% משווי הנכס. כאשר אתם בוחרים חברת נדל"ן אתם מקבלים הרבה יותר מידע מאשר הייתם מקבלים לבד. למעלה מ-90% מהקרקעות בארץ נמצאות בבעלות המדינה, כל היתר בבעלות אזרחית. חברת נדל"ן מלווה אתכם בבחירת קרקעות, היא עצמה גם לרוב תחזיק בקרקעות ותעניק לכם גם ייצוג משפטי וליווי עד להשלמת הפרויקט.

כמה זה עולה לי?

מהם מחירי קרקעות בישראל? המחירים יכולים לנוע בטווח רחב כפי שכבר בוודאי הבנתם. המחיר, בדיוק כמו שוק הנדל"ן משתנה בהתאם לאזור הגאוגרפי. קרקעות באזור המרכז יהיה די גבוהות במחירים שלהם, עם זאת כאשר נלך מעט צפונה או דרומה, נוכל לקבל מחירים הרבה יותר אטרקטיביים. מחירי קרקעות בישראל נמצאות בתנופה אדירה, במיוחד בשל הפיתוח הרב שיש בפריפריה בעשור האחרון. המחיר אותו נשלם על קרקע (125 מ"ר) יכולה לנוע בטווח רחב, בתל אביב קרקע יכולה להגיע לסכום של 650,000 ש"ח ויותר. מצד שני, כאשר אנחנו פוגשים את אותו גודל שטח במרחק של כשעה נסיעה צפונה, על גבול קיסריה – חדרה, אנחנו יכולים לראות את המחירים יורדים במאות אחוזים. היום, קרקע בבנימינה תהיה במחיר של כ-100,000 ש"ח עבור מגרש בגודל 125 מ"ר.

מהם מחירי קרקעות בישראל? המחירים יכולים לנוע בטווח רחב כפי שכבר בוודאי הבנתם.

כאשר אנחנו רוכשים קרקע אנחנו גם צריכים לקחת בחשבון את הפיתוח שיש באזור. לדוגמא, אם אנחנו מסתכלים על בנימינה וחוקרים עליה מעט, אנחנו יכולים לראות שבעתיד הקרוב המקום עובר שינוי מהותי ויהפוך לגולת הכותרת של האזור מבחינה תיירותית, עוד מאות מבנים יקומו שם, אזורי פיתוח ומקומות עבודה. לכן, השקעות כאלה שנמצאות במחירים גולמיים כרגע, בעתיד יתפתחו והתשואה תהיה גבוהה הרבה יותר ממה שאתם יכולים לדמיין. מחירי קרקעות בישראל יהיו בדרך כלל בטווח של כמה מאות אלפי שקלים, ככל שמדובר על אזור יותר נחשק כמו המרכז ואף יישובים מסוימים בדרום, ככה המחיר יגדל. יש לקחת בחשבון שאתם לא משלמים בלבד על מחיר הקרקע, גם התהליך עצמו לוקח ממכם סכומים שונים עבור שכר טרחה של עורך דין, חתימה על חוזים, רשימה בטאבו, הפשרת הקרקע ועוד… ליווי מקצועי כבר בתחילת הדרך יעזור לכם לאמוד את המחיר הסופי אותו תשלמו עבור ההשקעה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר כבר היום

המרכז לקרקעות ומגרשים

תמצאו כאן את מיטב אפיקי ההשקעה בתחום הקרקעות והמגרשים, שטחים מסוגים שונים באזורי הביקוש המובילים. תוכלו לעיין במגוון רחב של נתונים, מדריכים ומאמרים חדשותיים למשקיעים ולרוכשים. המידע מתעדכן באופן שוטף, מוצג בשקיפות מלאה ובצורה נוחה ויסייע לכם לאתר את הנכס המתאים ביותר עבורכם.

תוכן עניינים