קרקעות להשקעה במתחם אנרג'י פארק בחדרה – מידע על התוכנית

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר כבר היום

אנרג'י פארק זהו מתחם עסקים ומסחר גדול מימדים אשר נבנה בימים אלו בעיר חדרה, הנחשבת לאחת הערים הגדולות בישראל ובעלת גידול אוכלוסיה מהיר. המתחם עתיד לשמש כמרכז תעשייתי ותחבורתי ענק שיחבר בין שתי נקודות מרכזיות במדינה, הלא הן הערים תל אביב וחיפה.

הפארק משתרע על שטח של כחמש מאות מ"ר שעתידים לספק מקומות עבודה, תעסוקה נרחבת ומסחר לאוכלוסיה רבה מחדרה והסביבה. השטח יכלול מבני משרדים, בתי עסק מגוונים, מתחמי תעשייה ועוד. הגישה אליו נוחה והתחבורה זמינה, ישנו מרכז תחבורה גדול אשר עתיד להשתלב במקום ולספק אפשרות הגעה אל המתחם באמצעות אוטובוסים, רכבות ורכבים פרטיים. תהייה במקום חניה גדולה, מרכזי קניות ועוד.

קרקעות להשקעה במתחם אנרג'י פארק

תוכלו למצוא כבר היום מבחר קרקעות להשקעה במתחם אנרג'י פארק חדרה. עם פיתוח הקרקע והתגברות קצב הבנייה – מחירי הקרקעות באזור האנרג'י פארק צפויים להפוך יקרים יותר. מכיוון שמדובר בשטח אטרקטיבי ובעל פוטנציאל גבוה, הביקוש גם כן גבוה וקרוב לוודאי כי תוך פרק זמן קצר לא יהיו קרקעות פנויות להשקעה במתחם.

מדוע רצוי להשקיע בקרקעות באנרג'י פארק כבר בשלב ההתחלתי?

הקרקעות במתחם מופשרות, כלומר מדובר בקרקעות זמינות לבניה וזו סיבה נוספת לכך שהמחיר רק ילך ויעלה. כמו בכל שכונה ומתחם מתפתח, ככל שקצב ההתקדמות של המקום יגדל והפיתוח ילך ויתקדם – כך גם המחירים ילכו ויעלו.

בתקופה הנוכחית מקודמת באזור תוכנית להכפלה של הזכויות על הקרקע במתחם – כלומר מי שישקיע בקרקע במתחם היום עשוי ליהנות בעתיד מזכויות בניה מוגדלות.

מה כוללת תוכנית המתאר חד/1300?

בימים אלו כבר פועל במתחם אנרג'י פארק קניון "מול החוף" הפופולרי. מעליו צפויים להיבנות מגדלי משרדים עם שטחי עסקים בגדלים שונים. מעבר לכל אותם מבני עסקים \ מסחר ותעשייה – ישנו צפי גם להקים בסמוך גם שכונת מגורים בשם "עיר ימים חדרה" – שכונה שתשקיף על חוף הים של חדרה, אל מול הטיילת המרהיבה. כמו כן, התכנית כוללת פארק גדול וירוק שישמש את התושבים באזור ומבקרים רבים שיגיעו אל המתחם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר כבר היום

המרכז לקרקעות ומגרשים

תמצאו כאן את מיטב אפיקי ההשקעה בתחום הקרקעות והמגרשים, שטחים מסוגים שונים באזורי הביקוש המובילים. תוכלו לעיין במגוון רחב של נתונים, מדריכים ומאמרים חדשותיים למשקיעים ולרוכשים. המידע מתעדכן באופן שוטף, מוצג בשקיפות מלאה ובצורה נוחה ויסייע לכם לאתר את הנכס המתאים ביותר עבורכם.

תוכן עניינים