הפשרת קרקעות גבעת עדה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר כבר היום

גבעת עדה נוסדה עוד לפני בנימינה, בשנת 2003 גבעת עדה ובנימינה אוחדו למועצה מקומית מאוחדת. גבעת עדה נמצאת מצפון לפרדס חנה. הפשרת קרקעות גבעת עדה הינו תהליך של הפשרת קרקע חקלאית לקרקע אשר מיועדת לבנייה. מוטב לציין כבר בתחילת הדרך, מדובר על תהליך ארוך (אך מזורז יותר מבעבר). תהליך של הפשרת קרקעות חקלאיות הינו מול הוועדה המחוזית והרשויות השונות. בליווי מקצועי של חברת נדל"ן תוכלו לעבור את התהליך באופן בטוח ומובן. עליכם יהיה להכיר את כל ההוצאות הכרוכות בתהליך לפני שאתם נכנסים אליו, זאת הדרך הנכונה לדעת עד כמה ההשקעה משתלמת לכם.

מה כל כך מיוחד בגבעת עדה?

הפשרת קרקעות גבעת עדה הפכה לדבר החם עבור משקיעים רבים וגם אזרחים אשר מעוניינים לגור שם. מה כל כך מיוחד באזור הזה? שוק הדיור במרכז הארץ נמצא במצב מאוד חמור, יש

הפשרת קרקעות גבעת עדה הינו תהליך של הפשרת קרקע חקלאית לקרקע אשר מיועדת לבנייה.

פער משמעותי בין ההיצע הקיים לבין הביקוש הגדול ובדרך הזאת, המחירים עולים באופן דרסטי. כדי לעבוד או ללמוד במרכז הארץ, אתם לא חייבים לגור במרכז, כל מי שגר במרכז יודע את זה. הפשרת קרקעות גבעת עדה הפכה לאחד משווקי הנדל"ן המשגשגים ביותר בשנים האחרונות. יש לכך סיבות שונות, בין היתר התפתחות התחבורה הציבורית באזור ובסך הכל מדובר על כ-40 דקות נסיעה ממרכז הארץ. מלבד למחיר אותו אתם משלמים על דיור, בעיקר משפחות רוצות לשפר את איכות החיים שלהם ולצאת מתוך המרכז שרודף לחץ לתוך חיים יותר כפריים, כל זה בלי לוותר על מקום העבודה. אם אתם רוצים לחיות אווירה כפרית ורגועה ולשלב גם עבודה במרכז הארץ, גבעת עדה היא המקום הנכון ביותר להשקעה עבורכם.

כאשר אנחנו מדברים מתוך הכובע של משקיע לצורך עצמי, המשאבים הטבעיים שיש לנו סביב גבעת עדה הופכים אותה למקום כל כך מבוקש. גבעת עדה מוקפת במשאבי טבע מדהימים, מעיינות, יקבים ואתרים היסטוריים. גבעת עדה נמצאת סמוך לבנימינה, למעשה מדובר על שני יישובים אשר התאחדו. המקום נמצא בפיתוח אדיר וכבר עשרות אלפי מבנים עומדים בתהליך בנייה באזור, בין היתר גם משרדים, מפעלים ואתרים שונים. כיום המועצה המקומית מונה למעלה מ-15,000 תושבים. בכל הנוגע לחינוך הילדים, יש לנו בתי ספר מתקדמים, עשרות גני ילדים ונגישות תחבורתית לאזור. משפחה אשר רוצה לגור בבית פרטי במרכז הארץ או אפילו כל דירה מעלה ל-4 חדרים, צריכה לשלם למעלה מ-3,000,000 ש"ח בדרך כלל. מצד שני, רכישת דירה חדשה כולל תהליך הפשרת קרקעות גבעת עדה לא תעלה על 1,800,000 עבור דירת 4 חדרים.

השקעה חכמה

אם אתם שואלים אותנו מתי נכון להשקיע בקרקעות בגבעת עדה, הזמן הטוב ביותר הוא אתמול. כל משקיע נדל"ן יותר שמדובר על תשואות גבוהות מן הרגיל, אך נדרשת כאן סבלנות. מחיריהפשרת קרקעות גבעת עדה הפכה לאחד משווקי הנדל"ן המשגשגים ביותר בשנים האחרונות. יש לכך סיבות שונות, בין היתר התפתחות התחבורה הציבורית באזור הדיור רק עולים מדי שנה וזה הזמן שלכם למצוא את המקום הבא להשקעה. בעוד שיש משקיעים שמחפשים להשקיע במרכז הארץ, בערים הגדולות, אנחנו דווקא בתור משקיעים רוצים למצוא את האזורים החמים הבאים, בדיוק כמו שקרה בחריש. הפשרת קרקעות גבעת עדה הינו תהליך ארוך אשר יכול להניב לכם תשואה של מאות אחוזים עם הסבלנות הנכונה. תהליך הפשרת קרקעות חקלאיות הפך להרבה יותר פשוט בשנים האחרונות, בעיקר בגלל מצוקת הדיור הרבה. מדינת ישראל מחזיקה בכ-93% מהקרקעות בארץ בעוד שיתר שבעת האחוזים מוחזקים על ידי משקיעים פרטיים. המחיר אותו נשלם עבור רכישת קרקע בגבעת עדה עומד על כ-100,000 ש"ח (125 מ"ר). לכן, גם משקיעים צעירים יוכלו למצות את ההזדמנות הזאת ולהמתין עד לעליית הערך שצפויה להגיע בשנים הקרובות עקב התפתחות האזור והביקוש הגדל.

רוב הקרקעות בגבעת עדה הינן פרטיות ולכן, ההשקעה הזאת בעלת פוטנציאל רב. המחירים צפויים לעלות בקרוב עקב פיתוח הבנייה באזור ותושבים חדשים שמתחילים להגיע לאזור. בתור משקיעים זאת הזדמנות נדירה עבורנו ובתוך משפחה שרוצה לחיות בצורה בריאה יותר זאת הזדמנות נדירה. הילדים שלכם מקבלים כאן הזדמנות שלא הרבה זוכים לה, להנות מהנוף הכפרי וילדות כמו פעם. תוכלו להקים גינה בחצר הבית, תוכלו להיות זמינים למעיינות ולאוכלוסייה חדשה וצעירה. כמו כן, כל משפחה רוצה להסתכל גם על ההשקעה שלה והמקום צפוי להניב בעתיד מאות אחוזים עבור קרקע או דירה בגבעת עדה.

איך עושים את זה?הפשרת קרקעות גבעת עדה, מתן תנאי מימון נוחים וכד'. עבור השקעה בסדר גודל נמוך אתם תוכלו להנות מתשואה ענקית בשנים הקרובות

בין אם אתם משקיעים או משפחה שרוצה לעשות רילוקשיין, חשוב לבחור את אנשי המקצוע המובילים בתחום. ליווי של חברת נדל"ן מקצועית הינו הכרחי בתהליך הזה, במיוחד כאשר מדובר על השקעת נדל"ן בפעם הראשונה. בחרו בחברה אשר מתמחה בתחומי השקעות נדל"ן, הפשרת קרקעות גבעת עדה, מתן תנאי מימון נוחים וכד'. עבור השקעה בסדר גודל נמוך אתם תוכלו להנות מתשואה ענקית בשנים הקרובות, זה הזמן לעשות את השקעה גם עבור הכיס וגם עבור הנפש.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר כבר היום

המרכז לקרקעות ומגרשים

תמצאו כאן את מיטב אפיקי ההשקעה בתחום הקרקעות והמגרשים, שטחים מסוגים שונים באזורי הביקוש המובילים. תוכלו לעיין במגוון רחב של נתונים, מדריכים ומאמרים חדשותיים למשקיעים ולרוכשים. המידע מתעדכן באופן שוטף, מוצג בשקיפות מלאה ובצורה נוחה ויסייע לכם לאתר את הנכס המתאים ביותר עבורכם.

תוכן עניינים