קרקעות בהרצליה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר כבר היום

היום הדרך הטובה ביותר לעשות כסף הוא על ידי זה שאתם לא מניחים את הכסף שלכם בבנק, אלא משקיעים אותו במקומות שיכולים להניב לכם תשואה הולמת. יש אפיקי השקעה שונים, חלקם מסוכנים וחלקםאבל יש אפשרויות שונות אשר באמצעותן תוכלו להשקיע בנדל"ן ולהרוויח לא מעט. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על השקעת קרקעות בהרצליה מסוכנים פחות. בשנים האחרונות ניתן לראות כי שוק הנדל"ן הינו מבין השווקים הבטוחים ביותר וכמו כן, גם שוק אשר מציג תשואה מרשימה. רבים נוטים לחשוב שדרוש הון התחלתי עצום כדי להשקיע בנדל"ן, אבל יש אפשרויות שונות אשר באמצעותן תוכלו להשקיע בנדל"ן ולהרוויח לא מעט. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על השקעת קרקעות בהרצליה – השקעה שיכולה להניב לכם תשואה גדולה.

מה כל כך מיוחד בהרצליה?

סוגי קרקעות בהרצליה בהרצליה אתם תוכלו למצוא סוגים שונים של קרקעות. למעשה, שוק הנדל"ן עצמו אינו בנוי רק מקרקעות המיועדות לבניית בתי מגורים

הרצליה היא אחת מערי המרכז המפותחות ביותר ולכן, כאשר אנחנו רואים במקום אפשרות להשקעה, אנחנו מיד נרצה לבחון עד כמה זה רלוונטי לנו. בסופו של דבר, המקום הנחשק ביותר בארץ נמצא במרכז, תל אביב. עם זאת, מציאת קרקעות בתל אביב כמעט בלתי אפשרית, מה שאנחנו כן יכולים לעשות הוא למצוא קרקעות באזור המרכז, בין אם מדובר על הרצליה או בת ים. היתרון שיש לנו בהרצליה הוא שהרצליה מציעה לנו לא רק אזורי מגורים נהדרים, אוכלוסייה מתקדמת, מקומות בילוי, אלא גם סביבת עבודה מעולה הכוללת בתוכה משרדים, חברות הייטק מובילות, אזורי תעשייה ועוד.

כאשר אנחנו משקיעים בעיר, אנחנו גם רוצים להסתכל על עתיד ילדינו. בין אם אתם תגורו באזור ובין אם אדם אחר יגור באזור, כאשר מערכת החינוך באזור מפותחת כל כך, זה אוטומטית מעלה את ערך הקרקע. הרצליה היא מבין הערים המפותחות ביותר בתחום החינוך והספורט. השקעה בקרקע בעיר מבוקשת כמו הרצליה תהיה יקרה, אך ניתן בתמורה הזאת להרוויח לא מעט כסף, הערך של הרצליה רק ממשיך לעלות.

סוגי קרקעות בהרצליה

בהרצליה אתם תוכלו למצוא סוגים שונים של קרקעות. למעשה, שוק הנדל"ן עצמו אינו בנוי רק מקרקעות המיועדות לבניית בתי מגורים. לכל קרקע יש ייעוד אחר ובישראל יש לנו את הייעודים הבאים: קרקעיש לקחת בחשבון גם עלויות הפשרת קרקעות בהרצליה. מלבד לאישורים הנדרשים, יש עוד חובות שיהיה עליכם לשלם. המיועדת לבנייה, קרקע המיועדת לאזורי תיירות (בתי מלון, צימרים), קרקע למסחר ותעשייה וקרקע חקלאית. רוב המשקיעים יסתכלו על שניים מתוך כל הסוגים שציינו, קרקע לבנייה וקרקע חקלאית. קרקע מיועדת לבנייה היא קרקע שכבר מוכנה לבנייה והמחיר שלה בדרך כלל יהיה גבוה. מצד שני, קרקע חקלאית היא קרקע שלא עברה תהליך הפשרה ולכן, הייעוד היחיד שלה יהיה בעבור חקלאות. רבים בוחרים לקחת את הסיכון ולבחור בקרקע חקלאית ולשנות את ייעוד הקרקע. שינוי ייעוד קרקע (הפשרה) הינו תהליך שדורש מעורבות של גופים שונים עד לקבלת אישור ולכן, התהליך יכול לקחת כמה שנים.

קרקעות חקלאיות בהרצליה הן מצרך מאוד מבוקש, אך גם מאוד משתלם. בניגוד לאזורים אחרים, בהרצליה הסבירות בה תקבלו אישור לשנות את ייעוד הקרקע הוא גבוה במיוחד. יתרה מכך, סביר להניח שמדובר על תהליך שיהיה משמעותית קצר יותר מאשר תהליך של הפשרת קרקע חקלאית באזור פחות מפותח.  קרקע חקלאית מניבה לנו את התשואה הגבוהה ביותר מכיוון שמחירי הקרקעות יחסית נמוכים. בעבור קרקע חקלאית בהרצליה אנחנו נשלם בין 300,000 ועד 750,000 ש"ח בדרך כלל.

יש לקחת בחשבון גם עלויות הפשרת קרקעות בהרצליה. מלבד לאישורים הנדרשים, יש עוד חובות שיהיה עליכם לשלם. לדוגמא,  חשוב שאתם תכירו שהמדינה רשאית להפקיע את הקרקעות שלכם. זאת אומרת, המדינה יכולה להפקיע עד כ-40% מסך כל קרקע חקלאית להפשרה לטובת פיתוח שטחים ציבוריים (כבישים, גינות, תשתיות ועוד). אלו דברים שאנחנו צריכים לבדוק בעת רכישת הקרקע. חשוב לציין, למרות הנתון הזה, עדיין קרקע חקלאית תהיה משתלמת יותר.

ליווי מקצועייש לכם אפשרות לרכוש קרקעות בהרצליה או מצד גורמים פרטיים או דרך חברות נדל"ן מקצועיות. הבחירה שלכם צריכה להיות פשוטה, עליכם יהיה לבחור מקום שלא רק מציע לכם מכירת קרקע

יש לכם אפשרות לרכוש קרקעות בהרצליה או מצד גורמים פרטיים או דרך חברות נדל"ן מקצועיות. הבחירה שלכם צריכה להיות פשוטה, עליכם יהיה לבחור מקום שלא רק מציע לכם מכירת קרקע, אלא גם מציע לכם ליווי מקצועי. כאשר אתם רוכשים קרקע יש מספר דברים שאתם רוצים לבדוק, במיוחד כאשר מדובר על קרקע חקלאית. אתם רוצים לוודא שאכן הקרקע עתידה להיות מאושרת להפשרה (תוכלו לבדוק באופן עצמאי האם יש תנאים סביבתיים שלא יאפשרו זאת). אם מדובר על קרקע לבנייה, עליכם לבדוק שהיא מאושרת בטאבו. הבעיה היא יותר מול קנייה דרך אנשים פרטיים. חברות הנדל"ן המקצועיות מתחייבות לעסקאות שלהן ויתרה מכך, הן חייבות לשמור על שמן הטוב.

חברה מקצועית תהיה מלווה עם אנשי מקצוע מובילים בתחום השקעות נדל"ן, עורכי דין ויועצי נדל"ן. חשוב לדעת, קרקעות בהרצליה בעלות ביקוש גבוה ולכן יהיו יקרות יותר מאשר קרקעות באזורים אחרים. הרצליה שוכנת לתל אביב, היא על קו החוף ונחשבת למבין הערים המתקדמות בארץ. עם זאת, העיר תתפתח עוד הרבה, מה שיגרום לתשואה של הקרקע לזנק בשנים הקרובות, בין אם מדובר על קרקע חקלאית או קרקע בהליכי הפשרה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר כבר היום

המרכז לקרקעות ומגרשים

תמצאו כאן את מיטב אפיקי ההשקעה בתחום הקרקעות והמגרשים, שטחים מסוגים שונים באזורי הביקוש המובילים. תוכלו לעיין במגוון רחב של נתונים, מדריכים ומאמרים חדשותיים למשקיעים ולרוכשים. המידע מתעדכן באופן שוטף, מוצג בשקיפות מלאה ובצורה נוחה ויסייע לכם לאתר את הנכס המתאים ביותר עבורכם.

תוכן עניינים