קרקעות לבניה בצפון

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר כבר היום

קרקעות לבניה בצפון הפכו להיות מוצר מבוקש, אך במקרים מסוימים המחיר גם יכול להיות יקר. קרקעות לבניה בצפון לאו דווקא מתאימות להשקעות, אלא לבניית מגורים. היום, בעוד שמחיריקרקעות לבניה בצפון לאו דווקא מתאימות להשקעות, אלא לבניית מגורים. היום, בעוד שמחירי הדיור ממשיכים לעלות אנחנו רואים יותר ויותר אנשים שבוחרים לעזוב את המרכז ולהתחיל דף חדש בצפון. הדיור ממשיכים לעלות אנחנו רואים יותר ויותר אנשים שבוחרים לעזוב את המרכז ולהתחיל דף חדש בצפון. היתרון הוא שבסופו של דבר, מרחק הנסיעה מהצפון למרכז אינו בהכרח לוקח ארוך משמעותית ממי שגר בקרבת המרכז. הנגישות למרכז תמיד קיימת באמצעות תחבורה ציבורית והיא רק הולכת ומשתפרת. אם אתם מחפשים השקעה או בנייה של בית המגורים שלכם במחיר נוח לכיס, קרקעות לבניה בצפון מיועדות לכם.

מהם סוגי הקרקעות להשקעה?נגישות למרכז תמיד קיימת באמצעות תחבורה ציבורית והיא רק הולכת ומשתפרת. אם אתם מחפשים השקעה או בנייה של בית המגורים שלכם במחיר נוח לכיס, קרקעות לבניה בצפון מיועדות לכם.

קרקעות לבנייה בצפון אלו קרקעות אשר מתאימות אך ורק לבתי מגורים. יש סוגים שונים של קרקעות: קרקעות חקלאיות, קרקעות תיירות, קרקעות למסחר ועוד. קרקעות לבנייה לרוב יתאימו רק לבניית מגורים אך ניתן גם לעבור תהליך של שינוי ייעוד לצורך הקמת משרדים, מפעלים וכן הלאה. בעוד שמחירי הקרקעות לבנייה במרכז הארץ יכולים להגיע לסכומים אסטרונומים, המחירים בצפון עדיין שפויים לזוגות צעירים שרוצים למצוא בית משלהם. יש לנו שתי בחירות עיקריות כאשר אנחנו רוכשים קרקע למגורים. הבחירה הראשונה שלנו יכולה להיות קרקעות לבניה בצפון, אלו קרקעות שכבר עברו שינוי ייעוד וכל מה שנותר לנו לעשות הוא לפנות לקבלן לצורת השלמת הפרויקט. הבחירה השנייה שלנו יכולה להיות רכישת קרקע חקלאית, אבל כאן אנחנו עומדים מול תהליך הרבה יותר מסובך. רכישת קרקע חקלאית אינה מאפשרת לנו לבנות דבר נוסף על הקרקע מלבד פרויקטים שקשורים לחקלאות. משקיעים רבים בוחרים לקנות קרקעות חקלאיות ולאחר מכן, לעבור תהליך של שינוי ייעוד הקרקע (הפשרה). תהליך זה יכול להיות ממושך ולהגיע לכעשור לעיתים, אך ההשקעה משתלמת. יש לקחת בחשבון את הסיכון שכרוך בבחירה, ייתכן ולא יהיה ניתן להפשיר את הקרקע. אם אתם מחפשים השקעה, קרקעות לבניה בצפון הינן מקור השקעה בטוח יותר.

למה כדאי להשקיע בקרקעות?הבחירה הראשונה שלנו יכולה להיות קרקעות לבניה בצפון, אלו קרקעות שכבר עברו שינוי ייעוד וכל מה שנותר לנו לעשות הוא לפנות לקבלן לצורת השלמת הפרויקט.

כפי שציינו, השקעה בקרקעות אינה חייבת להיות לצורך השקעה למכירה עתידית, אלא לעיתים גם בשביל למצוא את העסקה המשתלמת ביותר בהתאם לתקציב שלכם. כאשר אנחנו רוכשים קרקע אנחנו משלמים עבור הקרקע בלבד וכאשר אנחנו רוכשים מבנה שלם אנחנו משלמים על הכל ובנוסף, שכר טרחה. זאת אומרת, גם כאשר סך כל הפרויקט עלה למוכר סכום מסוים, הוא ימכור לנו את הפרויקט במחיר הרבה יותר גבוה. רכישת קרקע לבנייה מחייבת אותנו לפתוח ראש, לדעת בדיוק על מה אנחנו משלמים והאם המיקום הזה הוא אסטרטגי.

בכל הנוגע להשקעות נדל"ן, בדרך כלל יבחרו המשקיעים בקרקעות חקלאיות או קרקעות לבניה בצפון. המחירים במרכז הארץ אינם מניבים תשואה גבוהה ואילו קרקעות בצפון ובדרום הארץ שנמצאים בשיא הפיתוח נחשבים להשקעה הרבה יותר משתלמת.

מה המחיר אותו נשלם?

המחיר אותו נשלם עבור קרקעות לבניה בצפון משתנה בהתאם למיקום המדויק בו נרצה להשקיע. המחיר הממוצע עבור קרקעות לבניה בצפון יהיו החל מ-180,000 ש"ח (125 מ"ר). המחיר משתנה בהתאם למקום בו תרצו להשקיע. כאשר מדובר על מקום מפותח יותר כך המחיר יהיה בהתאם. ניתן יהיה לקנות את הקרקע מאדם פרטי או דרך חברת נדל"ן. רכישה דרך חברת נדל"ן מבטיחה לכם ליווי כולל והיא יותר בטוחה כדי שבאמת תוכלו לוודא שהקרקע מותרת לבניה על פי חוקי הרשויות, וסדר גודל הקרקע רשום בטאבו.

בדרך כלל יבחרו המשקיעים בקרקעות חקלאיות או קרקעות לבניה בצפון. המחירים במרכז הארץ אינם מניבים תשואה גבוהה ואילו קרקעות בצפון ובדרום הארץ שנמצאים בשיא הפיתוח נחשבים להשקעה הרבה יותר משתלמת.

מהם היתרונות של קרקעות לבניה בצפון?

  1. מחיר – היתרון הראשון לכך שנרצה לבחור בקרקעות לבניה בצפון הוא המחיר. בעוד שמחירי הקרקעות המיועדות לבניה באזורי המרכז והדרום גבוהים מאוד, המחירים בצפון עדיין מתאימים לכל כיס.
  2. מיקום – הגיע הזמן לצאת מהצפיפות שיש במרכז הארץ, להעניק לילדים שלכם את האפשרות לראות קצת נופים ירוקים, אוויר צח ולהנות מהטבע. הצפון המתפתח מרכז בתוכו מוסדות חינוך מובילים, תחבורה ציבורית מעולה, מסעדות, נופים וכל זה במחיר שנוח לכל כיס.
  3. תשואה – גם אם אתם בוחרים לקנות קרקעות לבניה בצפון בשביל בית מגורים, אתם רוצים שהמחיר אותי אתם משלמים על הנכס יעלה עם השנים. התשואה בצפון באזורי הפיתוח נחשבת לתשואה מאוד גבוהה. ניקח לדוגמא את חריש שבעבר המחירים שם היו מאוד נמוכים והיום קרקעות באזור שוות יותר מ-600,000 ש"ח. ברגע בו אתם משקיעים במקום הנכון ובזמן הנכון, גם אם זה לצורך מגורים שווי הנכס שלכם עולה. בעתיד, מתי שתחליטו למכור את הבית הרווח שלכם יהיה שווה כמה מאות אלפים ולעיתים אף יותר.
  4. משקיעים – גם בפן של משקיעי הנדל"ן יש לנו כאן רווח. אין צורך להחזיק בהון עצמי גבוה כדי להשקיע בקרקעות לבניה בצפון. ברגע בו אתם מחזיקים בקרקע אתם יכולים לחכות עד שיעלה ערך הקרקע ולמכור אותה, או לבנות שם בניין/בית פרטי ולמכור אותו ברווח.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר כבר היום

המרכז לקרקעות ומגרשים

תמצאו כאן את מיטב אפיקי ההשקעה בתחום הקרקעות והמגרשים, שטחים מסוגים שונים באזורי הביקוש המובילים. תוכלו לעיין במגוון רחב של נתונים, מדריכים ומאמרים חדשותיים למשקיעים ולרוכשים. המידע מתעדכן באופן שוטף, מוצג בשקיפות מלאה ובצורה נוחה ויסייע לכם לאתר את הנכס המתאים ביותר עבורכם.

תוכן עניינים