קרקעות להשקעה בת ים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר כבר היום

השקעות נדל"ן נחשבות לאפיק ההשקעות הבטוח ביותר כיום. תוכלו לבחור בין סוגי השקעות שונים בתחומי הנדל"ן, השקעה בקרקעות חקלאות, השקעה בקרקעות לצורך תיירות, מגורים ועוד. בשביל לבחור את ההשקעה הטובה ביותר הדגש שאנו צריכים לבחון הוא המיקום של הקרקע. מי שמזהה את הפוטנציאל שיש בקרקע מסוימת יכול לצפות לתשואה גבוהה מאוד בעתיד. מוטב להדגיש, השקעות נדל"ן נחשבות להשקעות לטווח הארוך ולכן, ללא סבלנות לא תוכלו לקטוף רווחים. 

האם נכון להשקיע בבת ים?

כיום יש קרקעות להשקעה בת ים הנמצאות בקו ראשון לחוף, יש הבדל מהותי בין קו ראשון ושני לחוף ולכן, ההשקעה כאן היא בעלת פוטנציאל גבוה מאוד

הדבר הקריטי ביותר בהשקעות נדל"ן יבוא לידי ביטוי בבחינת השטח. קרקעות להשקעה בת ים הינן קרקעות אשר המחיר שלהן ביחס לתמורה אותה נקבל מאוד משתלם. הביקוש אחרי קרקעות להשקעה בת ים הינו גבוה ולכן, הסבירות בה המחירים יעלו לאט לאט היא גדולה. יש מספר רב של יתרונות להשקעה דווקא באזור בת ים, במיוחד בשל עליית מחירי הדיור במאות אחוזים בעשור האחרון. המיקום של בת ים הופך את ההשקעה להרבה יותר אטרקטיבית ויש בה שכונות חדשות ומאוד יוקרתיות. דירות על קו חוף הינן מוצר מבוקש והיצע הקרקעות שנמצאות בקרבת החוף הולך ומתמעט.

כיום יש קרקעות להשקעה בת ים הנמצאות בקו ראשון לחוף, יש הבדל מהותי בין קו ראשון ושני לחוף ולכן, ההשקעה כאן היא בעלת פוטנציאל גבוה מאוד. כמו כן, יש יתרון נוסף מובהק לגור בבת ים והוא המיקום בהתאם לתל אביב. בת ים ותל אביב- יפו הן ערים שכונות. אתם משלמים פחות באופן משמעותי באשר המחיר עבור קרקעות בתל אביב ועדיין, מקבלים את הקרבה המקסימלית לעיר. קרקעות להשקעה בת ים יכולות להתאים גם למי שרוצה לבנות שם וגם עבור מי שרוצה למכור את הקרקע עם עליית ערך הקרקע. עיריית בת ים נמצאת בשלב של תכנון והמטרה היא להפוך את העיר לשוקקת חיים, להעניק לכל דייר באזורי הבניה החדשים אפשרות לקבל את כל מה שהוא צריך מתחת לבית, בין אם מדובר על בנק, בית קפה או חוף הים. 

קרקעות חקלאיות בת יםקרקעות להשקעה בת ים יכולות להתאים גם למי שרוצה לבנות שם וגם עבור מי שרוצה למכור את הקרקע עם עליית ערך הקרקע.

יש לכם אפשרות לקנות קרקעות חקלאיות או קרקעות אשר כבר הופשרו לבנייה. המחיר אותו נשלם עבור קרקעות חקלאיות בבת ים יכול לנוע בין 300,000 ש"ח ועד כ-600,000 ש"ח. הבחירה בין קרקעות חקלאיות ובין קרקעות מיועדות לבנייה הינה בחירה אשר תלויה בהון העצמי שיש לנו עבור סוג ההשקעה ולמתי אנחנו רוצים לראות את התמורה. קרקעות חקלאיות נחשבות להשקעות לטווח הארוך, יש לעבור תהליך של שינוי ייעוד הקרקע ורק לאחר מכן תוכלו לקבל אישור לבנות מבנים פרטיים על הקרקע. לאחר מכן, ערך הקרקע תעלה במאות אחוזים. היתרון המהותי של קרקע חקלאית יבוא לידי ביטוי במחיר אותו נשלם. המחיר עבור קרקעות מיועדות בנייה הינו גבוה יותר, אך גם מתאים להשקעה. 

איך מתבצע איתור קרקעות?כדי לאתר קרקעות להשקעה בת ים יש צורך בחברת נדל"ן מקצועית אשר תבחן את אזורי ההשקעה הטובים ביותר.

כדי לאתר קרקעות להשקעה בת ים יש צורך בחברת נדל"ן מקצועית אשר תבחן את אזורי ההשקעה הטובים ביותר. הבחירה צריכה להיות שקולה בפיתוח האזור העתידי, כמו בת ים. הבחינה צריכה להיות גם בהתאם לצפיפות שהולכת וגוברת בערי המרכז ולכן, הביקוש עבור ערים סמוכות יהיה גבוה יותר. חברות נדל"ן מקצועיות יעניקו לכל לקוחותיהן שירותים מקצועיים על מנת שהלקוח יוכל לקבל את הבחירות הרלוונטיות והטובות ביותר. חברת נדל"ן מקצועית חייבת להחזיק תחתיה צוות מקצועי אשר בוחן את ההצעות הטובות ביותר שיש בשוק כעת בהתאם לתקציב של הלקוח.

מוטב להדגיש, כיום למעלה מ-93% מהקרקעות מוחזק על ידי המדינה בעוד שיתר האחוזים נמצא אצל חברות נדל"ן ומשקיעים פרטיים. חברת נדל"ן מעניקה לכם שירות כולל ליווי עד לקבלת מפתח לדירה. במיוחד כאשר מדובר על רכישת קרקעות חקלאיות, התהליך בעל סיכון גבוה יותר ולכן, ליווי מקצועי יכול לתרום לכם לעשות את הבחירה הנכונה. כאשר חברת נדל"ן מקצועית בוחנת קרקע היא תרצה לראות שהמקום צפוי לעבור פיתוח, בדיוק כמו בת ים. על המקום להיות נגיש מבחינת תחבורה ציבורית, שירותים ציבוריים, מקומות בילוי ופנאי, מוסדות חינוך וכד'. בת ים עונה לנו על כל ההגדרות האלה וכעת, המחירים נוחים לכל משקיע.

קרקעות להשקעה בת ים יכולות להתאים גם למי שרוצה לבנות שם וגם עבור מי שרוצה למכור את הקרקע עם עליית ערך הקרקע.

רווח עתידי

הדבר החשוב ביותר אצל משקיעים הוא התשואה של הקרקע. יש אזורים בארץ אשר לא יניבו לנו תשואה מרשימה, לפחות לא בשנים הקרובות. מצד שני, כאשר אנחנו מסתכלים על עיר כמו בת ים, כעת כאשר המחירים עוד נמוכים, התשואה צפויה להיות הולמת במיוחד – מאות אחוזים עבור קרקעות חקלאיות. התשואה היא עבור המשקיע הסבלני, גם כאשר מדובר על מקום שנמצא בתהליכי פיתוח כמו בת ים, גם כאן ייקח זמן עד שנראה את התמורה עבור ההשקעה שלנו. לרוב בהשקעות נדל"ן יש להמתין כמה שנים, במקרה של קרקעות חקלאיות התהליך עלול להתפרס על גבי עשור ואף יותר. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר כבר היום

המרכז לקרקעות ומגרשים

תמצאו כאן את מיטב אפיקי ההשקעה בתחום הקרקעות והמגרשים, שטחים מסוגים שונים באזורי הביקוש המובילים. תוכלו לעיין במגוון רחב של נתונים, מדריכים ומאמרים חדשותיים למשקיעים ולרוכשים. המידע מתעדכן באופן שוטף, מוצג בשקיפות מלאה ובצורה נוחה ויסייע לכם לאתר את הנכס המתאים ביותר עבורכם.

תוכן עניינים